PDASoft

Středeční hrátky s Pocket PC 262.
Publikováno: Středa, 03.02. 2010 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Pocket PC


Game Logo

A máme tu opět středu, která nám půlí pracovní týden na dvě poloviny. Tento předěl je ten správný čas pro trochu odpočinku a není nad to, když se budete "odpočinkově" věnovat počítačovým hrám, v našem případě hrám pro Windows Mobile přístroje.WinCE logo Tank Wars 1.0

Milovníci kolových (turn-base) vojenských strategií se mohou těšit na velmi zajímavé zpracování vojenské strategické hry v níž hraje hlavní roli moderní opancéřovaná bestie - tank. Vaším úkolem je "vyčistit" herní mapu od nepřátelských základen. K dispozici máte čtyři různé modely taků se specifickými možnostmi.

Min. požadavky: Windows Mobile 5.0/6.0
vyžadován .NET compact frame work 2.0
Cena: 2,99 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 1,05 MB

WinCE logo Hexic 1.02

Velmi jednoduchá hra. Celá plocha herního plánu je zaplněna barevnými šestiúhelníky. Klepnutím na spojnici tří šestiúhelníků tyto začnou rotovat kolem této spojnice. Pokud se k sobě dostanou tři šestiúhelníky stejné barvy, zmizí. Celá sestava se sesype dolů a shora se nasypou nové dílky. Když takto odstraníte určitý počet dílků, přejdete do vyššího levelu. Občas se ve hře objeví šestiúhelníky s hvězdičkou. Když dáte k sobě tři tyto hvězdičky (bez ohledu na barvu), tak zmizí oblast kolem těchto tří dílků. Doposud celkem klidná a pohodová hra. Problémy nastanou, když se objeví dílek s časovanou bombou. Ten musíte odstranit do doby, než bomba vybuchne. A to už je trochu adrenalin.

Min. požadavky: pocket PC 2003/SE
Windows Mobile 5.0/VGA
Treo 750
Cena: 9,99 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 3,5 MB

WinCE logo Autumn Dynasty

Pro všechny příznivce díla "Umění války" mistra Suna zde máme netradiční válečnou strategii Autumn Dynasty. Tahy stylusu posouváte jednotky a tím blokujete průsmyky, připravujete pasti, útočíte i samozřejmě se i bráníte. Grafika hry připomíná staré čínské mapy a jednotky jsou zde zobrazovány pouze symbolicky praporky, které označením indikují přílušnost buď k vaší dynastii, nebo naopak k nepříteli. Různé tvary vlajek určují o jaké vojenské jednotky se jedná. Některé jednotky dokáží střílet na dálku, jiné jsou rychlejší atd. Ke zničení protivníka potřebujete nejen palebnou sílu, ale i správnou pozici. Hra je oproti klasicým strategiím typu "Age of Empires" poněkud zvláštní a neobvyklá, ale to jí vůbec nebrání v tom, aby vás chytila a nepustila!

Min. požadavky: Windows Mobile 5.0/6.0
vyžadován .NET compact frame work 3.5
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 5,1 MBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4521