PDASoft

Resco Explorer 8.0 - vylepšený správce souborů pro rok 2010
Publikováno: Úterý, 09.02. 2010 - 00:00:00
Téma: Informace o software pro Palm&Pocket PC


Uživatelé Windows Mobile se mohou těšit na vylepšenou verzi jednoho z nejpopulárnějších správců souborů pro tuto platformu. Společnost Resco totiž uvádí do prodeje svůj Resco Explorer 8.0, který opět posouvá možnosti přístrojů se systémem Windows Mobile. Pojďme se podívat na klíčové novinky.Změny provedené v nejnovější verzi z velké části vyplývají z dalšího velkého projektu společnosti - správce fotografií Resco Photo Manager. Resco Explorer je tak obohacen o možnost nahrávání obrázků na populární služby Facebook, Flicrk, Twitter, Picasa a Photobucket. Dalším vylepšením je pohled založený na zobrazení malých náhledů. Pomáhá se zorientovat ve větším množstvím obrázků, takže vždy snadno a rychle najdete přesně to, co v danou chvíli potřebujete (načítání náhledů se zrychlí, pokud máte vedle Exploreru nainstalován právě Photo Manager). Rovněž se rozšířil seznam podporovaných souborových formátů a byl přidán přizpůsobitelný plug-in na Today obrazovku (lze měnit jeho obsah i velikost).

Seznam nejdůležitějších nových funkcí v Resco Explorer 2010:

 • Export fotografií na Facebook, Flickr, Twitter, Picasa a Photobucket

  Program je nyní jednoduše a rychle schopen nahrávat obrázky na populární sociální sítě (Facebook, Twitter) i největší obrazové databáze na internetu (Flickr a Photobucket).

 • Zobrazení v režimu náhledů:

  Nový pohled umožňuje zobrazovat náhledy fotografií. Díky vylepšené navigaci se tak snadno a rychle zorientujete i ve složkách s velkých množstvím souborů.

 • Propojení s programem Resco Photo Manager

  Nový Explorer může využívat nástrojů a síly Resco Photo Manageru. Pokud máte nainstalovány oba tyto programy zároveň, budou se v Resco Exploreru nejen rychleji načítat náhledy fotografií, ale rovněž zde budete schopni otevřít všechny souborové formáty, které Photo Manager podporuje.

 • Přizpůsobitelný modul na Today obrazovku

  Plug-in na Today obrazovku nabízí značné možnosti přizpůsobení. Můžete si přesně nastavit, co zde chcete mít a co ne - můžete či nemusíte zde mít pomůcky pro telefonování, odkazy na aplikace či odkazy na dokumenty. Rozměr modulu tedy souvisí čistě na vás. Součástí je také vestavěný správce běžících procesů (Task manager).

Mezi další důležité vlastnosti patří ovládací rozhraní plně přizpůsobené pro ovládání prsty, bohatá nabídka funkcí, podpora prohlížení obrázků, práce se zip archivy, podpora připojení na FTP server a mnoho dalších užitečných vlastností pro každodenní využívání přístroje.

Dále z tiskové zprávy:

“Resco Explorer je jednou z prvních aplikací, kterou instaluji do svých Windows Mobile přístrojů!” říká Matt Coddington z Windows Mobile Louisville. “Líbí se mi přívětivé uživatelské prostředí vhodné i pro ovládání prsty, schopnost vytváření oblíbených položek, podpora FTP, editace registrů apod. Tuto aplikaci ukazují uživatelům iPhone a ptám se jich - dokážete to?”

Více informací získáte na stránkách www.resco.net/pocketpc/explorer, kde si program můžete program stáhnout a vyzkoušet a případně také zakoupit.


Zdroj: Shaun McGill pro PDA 24/7Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4531