PDASoft

Středeční hrátky s Pocket PC 263.
Publikováno: Středa, 10.02. 2010 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Pocket PC


Game Logo

Venku zima až to praští a pokud jste tedy díky přívalu letošní sněhové nadílky skončili někde na horské chatě se zákazem vycházení kvůli lavinovému nebezpečí nebo jen proto, že se máte moc rádi na to, abyste v mínus dvaceti, nebo dokonce třiceti courali venku, pak vězte, že právě nyní je ten nejlepší čas zapařit si pod peřinou a s grogem u nosu nějakou fajnovou hru na vašem Windows Mobile přístroji.WinCE logo Tower Defense 1.1

Akční a strategická hra zároveň, to je Tower Defense. Hitovka, která přišla ze světa Blackberry mezi Windows Mobile přístroje. Staňte se obráncem a strategickým stavitelem, jehož jediným úkolem je zastavit nepřátelskou invazi. Pokud bude dobita vaše věž, bude mít nepřítel volnou cestu k dalšímu plenění vaší země a to nesmíte připustit!

Min. požadavky: Windows Mobile 6.0, Windows Mobile 6.1
Cena: 9,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP Koupit

WinCE logo Spinballs 1.1.0

Skvělý a úžasný přírůstek v kuličkiádních hrách s perfektně propracovanou grafikou. U této hry si váž mozek moc neodpočine, spíše naopak. Na hracím poli máte sedm rotačních disků se šesti barevnými kuličkami. Vaším úkolem je natáčet disky tak, abyste vytvořili co největší souvislou sekvenci stejnobarevných kuliček, které pak z hracího pole odeberete a získáte za ně body. Uvolněná místa budou náhodně zaplněna různobarevmámi novými kuličkami. Opravdu neotřelé rozvinutí myšlenky Bejeweled!

Min. požadavky: pocket PC 2005/VGA
Windows Mobile 6.0/VGA
Cena: 4,05 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 3,79 MB

WinCE logo Planet Protector 1.0.1

Staňte se ochráncem a obráncem planety, která je pod útokem nepřátelských sebevražedných kamikadze lodí. Vaším úkolem je zabránit poškození planety nepřátelskými vlnami útočících lodí. Tento nelehký úkol vám může zpříjemnit fakt, že z některých nepřátelských lodí po jejich zničení vypadne "oživení", nebo speciální zbraně.

Min. požadavky: Windows Mobile Professional 6.x
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 4 MBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4534