PDASoft

Středeční hrátky s Pocket PC 264.
Publikováno: Středa, 03.03. 2010 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Pocket PC


Game Logo

Protože zítra hrozí, že díky nespokojeným a neukojeným státním zaměstnancům bude vyhlášená celostátní stávka v dopravě, dost pravděpodobně uváznou všichni ti, co mají trvalou touhu pracovat a zasloužit si svoji mzdu, někde na půli cesty mezi domovem a zaměstnáním, budou se více než kdy jindy hodit počítačové hry pro vaše Windows Mobile přístroje.WinCE logo Orin Squares 1.0

Tuto hru zřejmě oceníte nejvíce, protože je ideálním společníkem pro dlouhé a nudné chvíle. Hra Orin Squares vychází ze známé a velice populární logické hry Sudoku. Vaším úkolem je, podobně jako v Sudoku, do řádků umístit znaky nebo číslice tak, aby se neopakovali a to jak svisle, tak i vodorovně. K dispozici máte čtyři úrovně obtížnosti, takže na své si přijde i laik.

Min. požadavky: Pocket PC 2002/03
Windows Mobile 6.0
Cena: 4,00 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 85 kB

WinCE logo 3D Winter Game Fantasy 1.0

Nejen na horách je zima v plném proudu a tak proč si ji neužít i na displejích našich PDA? (Zvláště po famózním úspěchu našich sportovců na zimní olympiádě.) Ponořte se do bláznivých 3D zimních sportovních her s kreslenými hrdiny a vyzkoušejte si svoji zručnost na lyžích nebo sněžných skůtrech.

Min. požadavky: Windows Mobile 2005/06/VGA
Windows Mobile 6.0/VGA
Cena: 19,99 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 4,5 MB

WinCE logo Trigna 1.0

Další z logických her, které oceníte v okamžiku, kdy potřebujete nějak zabít čas a zároveň trochu procvičit svůj lenivějící mozek. Název hry Trigna je odvozen od řeckého Trigona, což značí troj§helnít a to je to, oč ve hře běží - vaším úkolem je vytvářet co nejvíce trojúhelníků. A to navíc v časovém presu. Tak jděte do toho!

Min. požadavky: Windows Mobile 2002/03/SE
Windows Mobile 5.0/6.0
Cena: 9,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 14,8 MBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4571