PDASoft

Středeční hrátky s Pocket PC 267.
Publikováno: Středa, 14.04. 2010 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Pocket PC


Game Logo

Pokud sluníčko a tím i pěkné počasí ještě vydrží, stane se čas strávený ve školních lavicích, nebo za psacím stolem v kanceláři (o času za soustruhem, nebo u pásu nemluvě) nesnesitelným. A to bude ten pravý okamžit pro otestování nových her pro váš Windows Mobile přístroj, nemyslíte?WinCE logo Smart Mahjongg

Není nad klasiku mezi klasiky - čínskou stolní hru Mahjongg, která se na obrazovkách a LCD displejích objevila už ve stovkách variant. Tato nová verze kromě slušivého grafického zpracování mile potěší především svojí cenou, protože je zcela zdarma!

Min. požadavky: Pocket PC 2003/SE/VGA
Windows Mobile 5 a vyšší
.NET Compact Framework 3.5
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 837 kB

WinCE logo Touchtris 1.0

A jako by těch klasických herních titulů nebylo dnes málo, je tu další - Tetris. Nyní však ve zcela technologicky inovovaném kabátku s podporou dotyků. Je až s podivem, jak dlouho tato klasická hra odolávala dotykovým displejům a vystačila si s primitivním ovládáním pomocí několika málo kláves. Ale to již patří historii a nyní máte možnost ovládat tuto skvělou hru přímo na displeji. A cena? Doslova skvělá - zdarma!

Min. požadavky: Pocket PC 2002
Windows Mobile 5.0 až 6.x
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 239 kB

WinCE logo GoldMill 1.1

A když už jsme naladěni na tituly, které nebudou naši peněženku stát ani jeden jediný dolar, prož v tom nepokračovat a nevrhnout se na proslulého jednorukého banditu od společnosti GigaSlot pod názvem GoldMill. Vyzkoušejte si, jaké to je hrát na proslulém herním automatu a přesto nebudete riskovat ani korunu (i když podle znalců právě ten risk je to, co vám rozproudí adrenalin v krvi).

Min. požadavky: Windows Mobile 5.0/6.0
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 1,13 MBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4631