PDASoft

Novinky v našem eObchodě 53. - Solární nabíječky pro každého
Publikováno: Úterý, 29.06. 2010 - 13:10:00
Téma: Články napříč platformami


Velké letní prázdniny jsou tu a po poněkud rozpačitém úvodu se můžeme těšit na teplé a slunečné léto, kdy snad každý z nás vyrazí někam do přírody, ať už do lesa, na hory, nebo k vodě. A jak známo tato místa zásuvkami pro dobíjení našich modilních zařízení zrovna neoplývají a proto přijdou ke slovu "solární nabíječky".Solární nabíječky

Tyto nabíječky na "sluneční pohon" přijdou ke slovu vždy v létě, kdy slunce je dost a energie ve vašem MP3 přehrávači nebo komunikátoru naopak málo. Jejich princip je velmi prostý. Díky kombinaci velkokapacitní baterie a solárního panelu máte k dispozici skvělý prostředek pro dobíjení vašich oblíbených MP3 přehrávačů, GPS navigací, mobilních telefonů a komunikátoru a dalšího technofetiše, který si s sebou berete na cesty a do přírody.

Není nic snadnějšího, než přes den dobít interní baterii v solární nabíječce (postačí i jen několik hodin na "sluníčku") a následně v případě potřeby z této interní baterie dobít vaše mobilní zařízení. Solární nabíječky využívají víceméně stejný solární panel a tak se liší především kapacitou interní baterie, případně fyzickým provedením.


Solární nabíječka s baterií GSC-02

Solární nabíječka s baterií GSC-02 je klasická cestovní solární nabíječka pro dobíjení drobných elektrospotřebičů jako jsou především mobilní telefony a smartphony. Využít ji můžete ali i pro dobíjení MP3 přehrávačů apod. Kapacita interní baterie je 2600 mAh.

K zakoupení:


Solární nabíječka s baterií GSC-08A

Solární nabíječka s baterií GSC-08A oproti modelu GSC-02 má volitelné výstupní napětí, což oceníte v případě dobíjení zařízení, které není standardizováno na "běžných" 5V z USB portu. Solární nabíječka obsahuje 2600 mAh interní baterii.

K zakoupení:


Solární nabíječka s baterií GSC-022

Solární nabíječka s baterií GSC-22 je určena pro uživatele, kteří si potrpí na vyšší kvalitu provedení. Oproti předchozím solárním nabíječkám není provedení krytu z tvrzeného plastu, ale z kovu. Hliníkový kryt tak zaručuje vyšší odolnost než běžně používaný plast. Solární nabíječka obsahuje 2400 mAh interní baterii. Navíc má elektronickou ochranu proti zkratování a přepětí. Pomocí LED indikátoru je indikován nabíjecí, nebo vybíjecí režim.

K zakoupení:Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4768