PDASoft

Samsung představil novinky Wave 2 a Wave 2 Pro
Publikováno: Úterý, 06.07. 2010 - 00:00:00
Téma: Informace ze světa mobilních telefonů


Samsung nelení a po zajímavém modelu Wave představuje hned dva jeho následovníky - modely Wave 2 a Wave 2 Pro. Oba jsou vybaveny moderním operačním systémem Bada pocházejícím od samotného Samsungu a světlo světa poprvé spatřili na mezinárodní konferenci CommunicAsia v Singapuru.S aplikací Social hub, která je součástí nových telefonů, budete mít z jednoho místa snadný přístup k detailům o svých kontaktech, sociálním sítím i elektronické poště - vše propojené a ihned po ruce. Nové Samsungy Wave 2 a Wave 2 Pro vás nezklamou, ať již hledáte neustálou on-line konektivitu nebo důležité pracovní funkce.

“Wave 2 a Wave 2 Pro jsou pokračováním slibu dodat chytré telefony vhodné pro nejrůznější skupiny uživatelů,” říká JK Shin, prezident oddělení mobilních komunikací společnosti Samsung Electronics. “Právě díky těmto dvěma telefonům očekávám výrazné rozšíření platformy Bada. Investice do naší otevřené mobilní platformy Bada budou pokračovat a nadále se bude rozšiřovat i nabídka přístrojů pro naše zákazníky.”

Buďte ve spojení díky aplikaci Social Hub

Díky aplikaci Social Hub, která spojuje e-mail, IM a sociální sítě můžete být vždy na blízku všem lidem, na kterých vám záleží. Určitě si zamilujete jednotnou schránku na nové události a jednoduchost, se kterou můžete se všemi komunikovat nebo spravovat své úcty. Díky dokonalé integraci přístupu na Facebook i Twitter budete mít aktuální informace z těchto služeb rovnou na hlavní obrazovce svého telefonu. Výhodou modelu Wave 2 Pro je vestavěná vysouvací QWERTY klávesnice, se kterou bude odpovídání na nejrůznější vzkazy či psaní e-mailů neskutečným potěšením.

Neustále připojen

Wave 2 i Wave 2 Pro nabízejí možnost být neustále připojen prostřednictvím rychlých Wi-Fi sítí. Google Latitude vám také umožní sdělit, kde se právě nacházíte a také pohledem do mapy snadno zjistit, kde se právě nacházejí vaši blízcí. Geo-tagging zase označí každou pořízenou fotografii místem původu, díky čemuž si později budete moci nechat zobrazit fotografie např. pouze z dovolené nebo ze služební cesty. To byly některé z možných využití GPS navigace, které je však neomezené a bude záležet pouze na vás, jak tuto funkci dokážete využít.

Zrozen pro zábavu

Výhodou platformy Samsung Bada je přímý přístup k řadě aplikací v integrovaném obchodě Samsung Apps, do kterého se dostanete z telefonu i z počítače. V nabídce naleznete řadu her, navigačních aplikací, aplikací pro přístup k sociálním sítím, elektronických knih či aplikací zaměřených na zdraví a životní styl. Díky přístupu k množství nejrůznějších si tak telefon přizpůsobíte přesně podle svých požadavků.

Počítačový program Samsung Kies umožňuje nejenom pohodlnou instalaci aplikací, ale i správu dalšího obsahu telefonu. Kromě aplikací pro operační systém Bada je možné používat také aplikace napsané v jazyce Java. Zároveň se také jedná o kompletní multimediální centrum, kterému nechybí řada funkcí, interaktivní nabídka ani klasický 3,5 mm audio konektor.

Telefony Samsung Wave 2 (S5250) a Samsung Wave 2 Pro (S5330) budou zatím dostupné pouze v Rusku a Asii v několika barevných provedeních (metalická černá, perleťově bílá a růžová).


Zdroj: Shaun McGill pro PDA 24/7Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4779