PDASoft

Crusade of Destiny - vymazlené RPG ve 3D pro webOS
Publikováno: Středa, 25.08. 2010 - 00:00:00
Téma: Software pro WebOs


Crusade of Destiny je první plnohodnotné RPG ve 3D pro webOS. Proměňte se v jednoho ze tří hrdinů a v době plné kouzel, válečníků a draků se vydejte na cestu za vyplněním svého osudu. Těšit se můžete na kvalitně zpracovanou RPG hru se skvělou 3D grafikou.Na co se můžete u této skvělé RPG hry těšit?

Tak především se můžete těšit na zajímavý epický příběh, který je průběžně doplňovám filmovými vstupy, které doplňují a rozšiřují linii děje.

Crusade of Destiny je jinak vcelku klasická RPG hra na hrdiny, kdy si na začátku vzbíráte ze tří postav: bojovník, lučištník a kouzelník. Některé schopnosti vaší postavy jsou dostupné až na vyšších herních úrovních. Jako herní hrdina můžete kromě hraní se věnovat také plavání, lovu ryb a jízdě na koni.

Hra má reálný systém času a střídání dne a noci založený na skutečnosti, některé události se mohou odehrát např. pouze ve dne či v noci, což navazuje na to, že hra je založena především na úkolech, které musíte plnit. Ve hře však pochopitelně nejste sami a inteligentní protivníci (goblini, golemové, víly atd.) vám plnění zadaných úkolů vám mohou výrazně ztížit. Zde jistě oceníte různé typy zranění protivníků (bleskem, ohněm, ledem, magická energie). Díky unikátnímu ochrannému systému jsou různé typy nepřátel jinak zranitelní a jinak odolní proti různým typům zbraní.

Kromě plnění úkolů a bojů se můžetevěnovat obchodu, kde oceníte vyvážený ekonomický systém. Když vám nebude vyhovovat "nabídka" obchodníků, můžete se pokusit proniknout do některé z tajných lokací, kterých je ve hře několik.

Technické vymoženosti:

  • Inovativní multi-touch ovládání s otáčením kamery o 360 stupňů
  • 3D zvukové efekty
  • Kvalitní zvuky a originální hudební soundtrack
  • Ovládání přizpůsobené pro praváky i leváky
  • Vestavěná nápověda
  • Přizpůsobitelné zkratky


Download: Crusade Of Destiny pro webOS


Zdroj: DVide ArtsTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4861