PDASoft

Středeční hrátky s Pocket PC 269.
Publikováno: Středa, 06.10. 2010 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Pocket PC


Game Logo

Po delší odmlce pro vás máme několik zajímavých novinek pro vás a vaše Windows Mobile smartphony a PDA. Těšit se můžete na apokalyptickou 2010, známý logický rychlík Sokoban a zajímavou herní kolekci od HeroCraft.WinCE logo 2012 1.0

Některé zvěsti a pověsti vázající se k apokalyptick=ému roku 2012 jsou pravdivé. Vědci objevili masivní roj meteoritů blížící se k Zemi, který hrozí totální zkázou všeho živého na naší planetě. Jedinou nadějí lidstva jsou tajné ozbrojené satelity. Záleží však jen na vašich rychlých reakcích a postřehu, abyste jako střelecká obsluha dokázali zamezit přílivu smrtelně nebezpečných asteroidů, které by mohly zničit život na Zemi.

Hra má tři herní režimy: Kampaň o pěti vlnách asteroidů v 15 úrovních, Time attack - kdy musíte ve 20 vteřinách zničit co nejvíce asteroidů, Survival - vaším úkolem bude především přežít v nekončící záplavě letících asteroidů.

Min. požadavky: Windows Mobile 5 a vyšší
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 299 kB

WinCE logo Pocket Cartoon Sokoban 1.5

Sokoban, jak již mnozí jistě vědí, znamená japonsky "skladník". Vaším úkolem v této logické hře, je umístit bedny na předem určená místa a to tak, že je může pouze tlačit před sebou, což v důsledku znamená nemalý kombinační problém, který je určen právě pro vás. K dispozici pro vád je na 50 herních úrovní s podporou VGA rozlišení.

Min. požadavky: Windows Mobile 2003/SE/5.0/VGA
.NET Compact Framework 2.0
Cena: 2,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 774 kB

WinCE logo 4 in 1: WinGames (Minesweeper, Free Cell, Klondike and Spider Solitaire)

V této skvělé kolekci zabijáků času se můžete těšit na osvědčené klasiky na poli počítačových her jako jsou např. Minesweeper, Free Cell, Klondike a Spider Solitaire. Vzhledem k proslulosti jednotlivých titulů snad není vůbec nutné něco dodávat, snad jen tolik, že všechny tituly pochází ze skvělé autorské dílny ruské společnosti HeroCraft.

Min. požadavky: Windows Mobile 5.0/6.0
Compact Framework 2.0 SP2
Cena: 2,99 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 3,78 MBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4931