PDASoft

Pět aplikací, které by neměly chybět na žádném BlackBerry
Publikováno: Úterý, 25.01. 2011 - 00:00:00
Téma: BlackBerry


Je pravda, že pro BlackBerry sice neexistuje tolik aplikací, jako pro konkurenční mobilní platformy, i v tomto případě se ale dají najít velmi zajímavé kousky, které mohou výrazně zvýšit využitelnost vašeho telefonu. Na následujících řádcích se můžete podívat na pět tipů potenciálně velmi užitečných nástrojů.Tether

Téměř 50 USD je za jakoukoli mobilní aplikaci spousta peněz, na druhou stranu se jedná o program, který může být pro řadu uživatelů velmi užitečným doplňkem přístroje. Nejvíce využitelný je určitě na přístrojích s podporou 3G připojení a bez problémů dokáže nahradit zařízení ve stylu Mi-Fi, ovšem s tím, že jej máte vždy po ruce.

Velmi dobré je, že program nedává svou funkcionalitu nijak najevo, takže operátor nemá šanci zjistit, že svůj telefon používáte pro sdílení internetu i do dalších počítačů či jiných zařízení.


Ke stažení: BB store za 49,99 USD

Ascendo Money

Nejlepší finanční software pro jakoukoli platformu; vysoce detailní reporty, extrémně rychlé zadávání dat a naprosto dokonalé zakomponování do BlackBerry systému.

Velikou výhodou je také program pro stolní počítač, který je taktéž zpracovaný velmi dobře. Vyšší cena je tedy i v tomto případě naprosto ospravedlnitelná.


Ke stažení: BB store za 29,99 USD

Aerize Email/SMS Alerts

Jednoduchý prográmek, který dokáže výrazně zkrátit vyřizování veškerých došlých zpráv. Místo toho, abyste museli otevírat e-mailový program pokaždé, když přijde nový e-mail, můžete jeho přečtení (stejně jako jeho odložení na později) udělat přímo z hlavní obrazovky. Totéž platí i o textových zprávách.

Na program si velmi rychle zvyknete, protože při běžném používání vaši práci s přístrojem opravdu dokáže výrazně urychlit. Autorům se navíc aplikaci podařilo velmi dobře zakomponovat mezi ostatní programy operačního systému.


Ke stažení: BB store za 4,99 USD

BerryWeather

10 USD se může zdát za program pro sledování předpovědi počasí jako dost peněz, na druhou stranu zde ale není tak velká konkurence a program nabízí opravdu hodně funkcí.

Součástí programu jsou totiž push notifikace, více než 72 tisíc lokací u kterých můžete sledovat aktuální meteorologické podmínky, a svým provedením celkově připomíná aplikaci pro sledování počasí, která je standardní součástí telefonů HTC. Pokud si tedy na svém telefonu přejete možnost sledovat počasí, tímto programem rozhodně neuděláte chybu.


Ke stažení: BB store za 9,99 USD

REXconnect

Představte si možnost jednoduchého přenosu dat mezi téměř všemi základními programy na vašem telefonu od kalendáře či e-mailového klientu počínaje až po adresář, úkoly, poznámky či internetový prohlížeč.

Toto umí obecně velmi málo mobilních platforem, BlackBerry však díky programu REXconnect patří mezi vyvolené.


Ke stažení: BB store za 9,99 USD


Zdroj: Shaun McGill pro PDA 24/7Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=5087