PDASoft

Motorola CLIQ XT se oficiálně nového Androidu nedočká, zůstane jí verze 1.5
Publikováno: Středa, 09.02. 2011 - 00:00:00
Téma: Hardware Android


Motorola CLIQ XT již nepatří mezi nejžhavější novinky, ale přestože se na trh dostala společně s prvním Nexusem od Googlu, funguje stále na Androidu 1.5. A vyšší verze už se nikdy nedočká, což Motorola nyní oficiálně oznámila. Tím vyvolala vlnu nespokojenosti mezi majiteli tohoto přístroje, kterým byla aktualizace již dlouho slibována.Motorola CLIQ XT již nepatří mezi nejžhavější novinky, ale přestože se na trh dostala společně s prvním Nexusem od Googlu, funguje stále na Androidu 1.5. A vyšší verze už se nikdy nedočká, což Motorola nyní oficiálně oznámila. Tím vyvolala vlnu nespokojenosti mezi majiteli tohoto přístroje, kterým byla aktualizace již dlouho slibována.

Je jasné, že pro mnoho uživatelů to bude znamenat špatnou zprávu, protože starší systém již dnešním požadavkům nevyhovuje a přínos novější verze je skutečně značný.

Zajímavé ale je, že neoficiálně se Android 2.1 Eclair na Motorolu Cliq / Cliq XT přenést podařilo, a to tak, že pracoval podstatně lépe, než starší oficiální varianta. Je tedy otázkou, jak je možné, že se toto nepodaří pracovníkům výrobce, kteří jsou za toto oficiálně odpovědní a placení?


Zdroj: Shaun McGill pro PDA 24/7Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=5108