PDASoft

Recenze hry Sky Labyrinth pro webOS
Publikováno: Pátek, 01.04. 2011 - 00:00:00
Téma: Software pro WebOs


Máte rádi logické hry a vlastníte webOS telefon? Pak rozhodně neváhejte a vyzkoušejte hru Sky Labyrinth, což je nová logická hra, ve které musíte s vaší „geometrickou“ postavou projít „nebeským“ bludištěm až do vytouženého cíle. Kromě rychlosti potěší např. rozumně nastavená obtížnost či automatické ukládání. Ke hře s jednoduchým principem se určitě ve chvilkách volna rádi vracet.Příznivci logických her by nyní měli zbystřit, protože se na jejich webOS chystá vtrhnout nová hra Sky Labyrinth pocházející od indických tvůrců Willculus, kteří stojí např. za hrou Helicopter 3d nebo aplikací Advanced Calculator CT8300.

Sky Labyrinth je poutavá 3D logická hra založená na jednoduchém principu: dostat svou postavičku, která má vždy nějaký geometrický tvar, skrze bludiště až do cíle. Ovládání probíhá samozřejmě prostřednictvím dotykového displeje prostřednictvím vyobrazených směrových tlačítek. Mačkáním šipek se dá váš geometrický útvar do pohybu zvoleným směrem, vy však musíte dávat pozor, kam s ním směřujete, protože políčka, na která vstupujete, mají vždy určité vlastnosti. Princip se může zdát na první pohled jednoduchý, v pokročilejších částech hry však často budete mít co dělat. Sám jsem si v některých úrovních opravdu dost dlouho lámal hlavu nad dalším možným postupem.

Sky Labyrinth byl tvořen s předpokladem, že ke hře se dostanete vždy jen na pár minut. Díky nepříliš náročné grafice se hra načítá rychle a navíc obsahuje automatické ukládání, takže se vždy můžete vrátit do té úrovně, kde jste skončili. V současné době má hra zhruba 50 úrovní. Tvůrci hry ale slibují nové levely i zcela nové herní režimy.

Některé vlastnosti hry si však vyslouží kritiku, což lze ale přičíst počátečnímu stádiu vývoje hry. Občas se nám nelíbilo chování kamery snímající náhled na hru a zcela chybí i takové základní věci, jako je výběr konkrétní úrovně. Dobré by také bylo, kdyby vestavěné automatické ukládání navracela přesně do toho stavu, ve kterém jste hru opustili, nikoli pouze na začátek konkrétní úrovně. Tvůrci hry však slibují, že nové funkce a možnosti nastavení budou postupně přibývat.

Pokud máte rádi logické herní hříčky, určitě Sky Labyrinth alespoň vyzkoušejte. I přes jednoduchý herní princip je totiž hra opravdu zábavná. Příjemné je totiž nejen automatické ukládání, ale také rozumně nastavená obtížnost. Hru si můžete vyzkoušet prostřednictvím demoverze nebo si ji rovnou zakoupit za 1,99 USD.

Podrobnější informace o hře naleznete zde.


Zdroj: Riz Parvez pro PreCentral.netTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=5172