PDASoft

Představení aplikace Flipboard pro Apple iPad
Publikováno: Úterý, 09.08. 2011 - 00:00:00
Téma: Apple iPAD


Šikovný program, který automaticky sesbírá informace z Facebooku, Twitteru i běžných webových stránek, a poskytne je k pohodlnému čtení ve formě graficky přitažlivého magazínu.Flipboard je jedna z aplikací, se kterou si od pořízení svého iPADu „hraji“ nejvíce. Čtením automaticky zpracovaných příspěvků z mnoha různých zdrojů jsem schopný strávit celé hodiny. Flipboard totiž umí zpracovávat nové příspěvky ze sociálních sítí i běžných webových stránek a prezentovat je jako graficky vydařený magazín. A daří se mu to velmi dobře.

Bezproblémově funguje načítání informací z Twitteru, Facebooku i běžných webových stránek, program navíc dokáže podobné články automaticky dle jejich obsahu třídit do kategorií, takže si můžete vždy číst pouze to, co vás v daný moment zajímá.

Asi by bylo složité vysvětlit, jak program funguje, takže se zde spokojím s tím, že vám s čistým svědomím řeknu, že funguje velmi dobře. Ačkoli je nabízen zcela zdarma, řadí se zcela jistě mezi to nejlepší ve své kategorii. Doporučuji každému majiteli iPADu, který si na svém tabletu rád čte.

Aplikace by měla být brzy dostupná také pro iPhone, s verzí pro Android se však (alespoň prozatím) prý bohužel nepočítá.

Hodnocení: 10/10


Zdroj: Shaun McGill pro Lost in Mobile.comTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=5289