PDASoft

Palm OS je nyní dostupný i pro OS Android
Publikováno: Středa, 25.07. 2012 - 00:00:00
Téma: Software Android


Pokud patříte mezi milovníky Palm OS a nemůžete se od něj a především jeho aplikací rozloučit (nebo jen velmi těžko), pak pro vás máme dobrou zprávu: Palm OS je nyní možné provozovat i na smartphonech s OS Android!Bohužel není k dispozici portace celého operačního systému, což by bylo pro uživatele asi nejlepší, ale je Palm OS možné emulovat díky známému emulátoru StyleTap, který už dříve existoval pro platformu Windows Mobile.

Jedinou a bohužel nemalou překážkou je zcela šílená a neúměrná cena tohoto emulátoru, která činí neuvěřitelných 49.95 USD.

Já osobně jsem velmi příjemně překvapen, že někomu stálo za to, tento skvělý operační systém (který byl mým věrným společníkem několik hezkých a dlouhých let) přenesen na moderní smartphony a tablety. Aplikace StyleTap Platform for Android plně podporuje standardní vlastnosti mobilního zařízená, jako např. síťové služby TCP/IP, nahrávání a přehrávání zvuku a nechybí ani podpora několika gigabajtového úložného prostoru jako virtuální paměťová karta a v neposlední řadě má emulátor k dispozici přístup i k GPS navigaci v GPS NMEA formátu.

Ke stažení: StyleTap Platform for Android™Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=5459