PDASoft

Dead Trigger pro Android - Zastřel si svého zombíka
Publikováno: Pátek, 27.07. 2012 - 00:00:00
Téma: Software Android


Hledáte něco pořádného na odreagování? Co takhle zkusit skvělou FPS (First Person Shooter) střílečku Dead Trigger, o které se po internetu poslední měsíce s napětím šušká?! Majitelé Tegra 3 se mají na co těšit!Střílečka Dead Trigger nás přenese do ne příliš vzdálené budoucnosti, kdy nastal celosvětový kolaps. Svět, jak ho známe dnes míří ke svému neslavnému konci. Globální ekonomika je narušena, peníze ztrácejí na své hodnotě (No bodejť, vše je už dnes stále dražší a výplata stejná, nebo dokonce nižší., pozn. redaktora). Lidé se bouří proti politikům, kteří si umí pouze hrabat do svých kapes (Nevím proč, ale mám pocit, že děj hry se bude odehrávat v ČR., pozn. redaktora)

Nicméně, ti kdož skutečně vládnou světu jsou připraveni - a nyní unikli. Najednou miliardy lidí zemře na neznámou virovou epidemii, další miliardy se změní na nelidské stvůry mající jedinou myšlenku - zabíjet!

Jen málo lidí na planetě přežije, dokud budou mít náboje, nebo přijdou na to, jak ty krvelačné bestie zastavit.

Tolik k legendě této skvělé a úžasné FPS střílečky, kde na vás budou čekat snad nekonečné hordy krvežíznivých zombies. Vaším úkolem bude zabezpečit si dostatek střeliva a zdravotnického materiálu, zachraňovat další přeživší, prozkoumat zamořené město a především odhalit provokující pravdu o příčině této krize.

Těšit se můžete na:

  • Ohromující grafiku s moderním osvětlením a post-process účinky
  • Kompletní 3D postavy a prostředí s jedinečnou úrovní detailů
  • Vysoce kvalitní 3D zvuk a živý hudební doprovod
  • Animace postav jsou zaznamenány s použitím high-end technologie pro zachycení pohybu
  • Intuitivní ovládání
  • Působivé Ragdoll účinky (pouze s Tegra 3)
  • Vodní simulace (pouze s Tegra 3)

Takže už na nic nečekejte a vyražte zachránit Zemi! Vybavte se supervýkonnými realistickými zbraněmi, využijte všech prémiových specialitek včetně laserového amputátoru, falešných návnad, min, granátů, radaru apod.

Díky nové online službě MADFINGER Games pak můžete přijmout bezplatné aktualizace s novými misemi, zbraně, pomůcky, znaky a mnoho dalšího.

Ke stažení: Dead Trigger pro Android za 0,99 USDTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=5460