PDASoft

ING Bank představila nové mobilní bankovnictví
Publikováno: Středa, 16.01. 2013 - 00:00:00
Téma: Apple iPhone


ING Bank představila nové mobilní bankovnictví s názvem ING BANK CZ, které pro ni vytvořila společnost ZENTITY. ING Bank tak chce svým klientům vyjít vstříc a umožnit jim pohodlnou správu ING Konta či ING Fondu přes mobilní zařízení.Aplikace nabízí základní funkce, s jejichž pomocí má uživatel přehled o svých financích a investicích. Unikátní je způsob navigace. Pohyb mezi jednotlivými úrovněmi pomocí 3D dlaždic je zcela přehledný a na poli mobilního bankovnictví ojedinělý. Při rozkliknutí jedné z dlaždic se ostatní dynamicky přemístí do pozadí, ale zůstávají neustále připraveny a na očích. Odpadá tak zdlouhavé vracení se do základní nabídky.

Další zajímavou funkcí, kterou aplikace nabízí, je možnost převodu financí z ING Konta do ING Fondů. Uživatelé tak mají přehled a neustálou kontrolu nad svými investicemi v ING Fondech. Aplikace je jasně členěna do několika sekcí. V části „Objevte ING Bank“ jsou k dispozici informace o produktech a demo verze aplikace, kterou si lze nanečisto vyzkoušet. Pro uživatele, je k dispozici zabezpečená část tzv. klientská zóna, odkud mohou spravovat své peníze a investovat.

„Vždy se snažíme do našich aplikací dát něco navíc. Myslíme si, že mobilní bankovnictví má být uživatelsky přívětivé a zábavné zároveň a to se nám v tomto případě povedlo,“ uvedl Abhishek Balaria, CEO, ZENTITY a.s.


Aplikaci lze stáhnout na: iTunes.comTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=5480