PDASoft

Svítící kabel pro iPhone 5
Publikováno: Středa, 29.05. 2013 - 00:00:00
Téma: Apple iPhone


Už dlouho jsem nenarazil na zajímavý gadget, který by mne skutečně zaujal (naposledy to byla chdnička na USB pro vychlazení coly pro parné letní období). A protože jsem se z vášnivého palmisty stal již méně vášnivým jablíčkářem, narazil jsem na tento zajímavý nabíjecí a synchronizační kabel pro iPhone 5 a mohu říci, že synchronizace a dobíjení nikdy nebylo efektivnější a stylovější.Někdo může namítnout, že je to jen taková blbinka, ale to je přece většina gadgets. Navíc tento kable má i jistý přínos, svým stylem svícení indikuje zda ještě probíhá nabíjení přístroje, nebo je již zcela nabitý. A to mi přijde jako zajímavá fičura.

Kromě toho v noci dokáže poměrně dobře prosvětlit místnost, takže do ložnice na stolek bych si ho asi nedal, ale jako stylová frajeřinka do kanceláře bude super. Zvláště, když tento kabel oproti klasickému "nesvítícímu" modelu není o tolik dražší.

Dalším kladem může být i jeho robustnost. Díky svítícími LED vláknu je kabel výrazně silnější a tím tedy (podle mého) bude méně náchylný na zlomení.

Zkrátka a dobře je tento kabel skvělou parádičkou k vašemu iPhonu. Tak mne napadá, že mě nedávno zaujal ještě jiný gadget a to pouzdro, které z vašeho iPhone 4 udělá klasický fotoaparát, ale o tom snad někdy příště.


www.PDA-Prislusenstvi.cz
Výrobek Svítící USB Lightning kabel pro Apple iPhone 5
Cena: 327 Kč vč. DPHTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=5488