PDASoft

ADPO ScreenWard ochranné fólie pro Apple zařízení za akční cenu!!!
Publikováno: Pondělí, 14.10. 2013 - 00:00:00
Téma: Články napříč platformami


Ať již patříte mezi uživatele smartphonů iPhone, nebo dotykové tablety iPAD, či snad jste majitelem MacBook Air notebooku, jistě nepodceňujete nebezpečí poškození displeje vašeho mobilního zařízení. Proto přicházíme se speciální slevovou akcí pro Apple produkty značky ADPO. Tato akce je časově omezená!



Značka ADPO není našim čtenářům jistě neznámá. Jedná se o značku nejlepší ochranné fólie na světovém trhu, kde se poslední roky prosazuje především na poli tabletů a LCD monitorů. Ochranné fólie této značky jsou známé především vysokou kvalitou produktu a svými skvělými vlastnostmi jako jeprachuodolnost, odolnost proti otiskům prstů, antireflexní efekt (potlačování odraženého světla) a v neposlední řadě odolnost proti mechanickému poškození.

Společnost Polva Electronic Technology Inc. nabízí ve své řadě ochranných fólié ScreenWard především klasické UltraClear fólie s vynikající světelnou prostupností a zachováním ostrosti a jasnosti barev. Další velmi oblíbenou variantou je model Matte, tj. matová ochranná fólie, kterou ocení především majitelé mobilních zařízení pracujících v terénu na přímém slunečním světle, protože má velmi příjemný matový efekt. Novinkou je Anti-Shock, které jsme nedávno informovali, viz. ADPO ScreenWard Anti Shock fólie pro Apple iPhone 5.

Ať jste tedy majitelem smartphonů iPhone 3G/GS, řady iPhone 4/4S či nejnovější iPhone 5/5C/5S, nebo tabletů iPAD 2, iPad mini nebo notebooku MacBook Air 13.3" určitě uvítáte možnost zakoupit si tyto skvělé ochranné fólie, které patří mezi světovou špičku, za sníženou cenu a navíc získáte další 30% slevu při koupi více kusů! A to se vyplatí!


Produkty v naší slevové akci:

Množstevní sla se vám promítne okamžitě, jakmile přidáte do svého nákupního košíku další kus.







Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=5499