PDASoft

Jumping Jack - bezplatná skákačka pro iOS a Android
Publikováno: Středa, 11.02. 2015 - 00:00:00
Téma: Apple iPhone


Jumping Jack

Jumping Jack od společnosti SmartProTech z americké Atlanty je jednoduchá a nenáročná skákačka, která ráda vyplní vaše volné chvíle na cestě MHD do práce či do školy. Na nic složitého si nehraje a přesto pobaví a zabaví.Pokud hledáte nějakou hříčku do svého telefonu nebo tabletu na ukrácení volné chvíle, pak rozhodně musíte zkusit hru Jumping Jack. Hra je k dispozici zcela zdarma a tak za její vyzkoušení nic nedáte a pokud se vám bude líbit, bude to jen a jen dobře.

Princip hry je asi takový, že máte k dispozici zakukleného černého ninju jménem Jack, se kterým se snažíte překonávat překážky. Nejdříve jde o prosté poskakování a přeskakování ledových kostek, ale později už musíte velice pečlivě volit sílu a směr skoku, aby se váš skákací bojovník dostal tam, kam potřebuje. Nejde tedy jen o prostoduché poskakování, ale i o trénování vašeho odhadu a citu.

A jak sami autoři upozorňují, pozor na herní závislost, kdy se budete snažit překonat nejen svůj vlastní rekor, ale i rekordy vašich kamarádů a přátel!


Ke stažení

App Store

Google PlayTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=5540